Operator Myjki (OPS 3)

  • Nazwa stanowiska
  • Operator Myjki (OPS 3)
  • Dział
  • Produkcji
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

• Przygotowywanie i dostarczanie masy kosmetycznej do linii produkcyjnej

• Wykonywanie operacji magazynowych w systemie Wizard

• Procesowanie zamówień w systemie MES

• Mycie zbiorników, węży, wiaderek beczek i wszelkiego rodzaju narzędzi używanych do produkcji w Operacji 3.

• Zapewnienie czystego sprzętu do produkcji z uwzględnieniem wymaganych parametrów jakościowych i ilościowych.

Atuty oferty

• Umowę o pracę na pełny etat

• Pracę w systemie 3-zmianowym poniedziałek- piątek

• Poznanie nowych technologii produkcyjnych

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego

• Pracę w dynamicznym zespole

nasze wymagania

• Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie

• Obsługa komputera w stopniu podstawowym

• Mile widziane uprawnienie na wózki widłowe

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Umiejętność pracy w zespole

• Komunikatywność

• Precyzja w działaniu oraz dyscyplina.