Kierownik Zmiany

  • Nazwa stanowiska
  • Kierownik Zmiany
  • Dział
  • Produkcji
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem i realizacja wskaźników efektywności (KPI)
  • Rozwój podległego zespołu i zastępców
  • Zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy i promowanie świadomości BHP w zespole
  • Budowanie relacji z klientami wewnętrznymi w celu realizacji wskaźników efektywności (KPI)
  • Rozwiązywanie problemów i proponowanie działań zapobiegawczych
  • Udoskonalanie istniejących procesów w celu poprawy efektywności
  • Monitorowanie i analiza bieżących wskaźników w podległym obszarze.

Atuty oferty

  • Umowę o pracę na pełny etat z Avon Operations Polska.
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Samodzielność na stanowisku.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego.
  • Pracę w dynamicznym i nowoczesnym środowisku.

nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Nastawienie na rezultat, determinacja w dążeniu do celu
  • Samodzielność i decyzyjność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość MS Office Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.