Samodzielny Magazynier

  • Nazwa stanowiska
  • Samodzielny Magazynier
  • Dział
  • Magazyny
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

• Prawidłowe i terminowe dokonywanie transakcji magazynowych.

• Obsługa wózka zgodnie z instrukcjami i zasadami oraz odpowiedzialność za jego stan techniczny.

• Dokonywanie załadunków i rozładunków samochodów.

• Wykonywanie operacji zdejmowania, lokowania, przelokowywania towaru w systemie Wizard za pomocą terminala radiowego.

• Odpowiedzialność za przyjęcia, weryfikację i wydanie towaru.

Atuty oferty

• Wykształcenie min. zawodowe.

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

• Umiejętność obsługi terminala radiowego będzie dodatkowym atutem.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Umiejętność nawiązywania kontaktów.

• Dokładność.

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy).

nasze wymagania

• Umowę o pracę na pełny etat z Avon Operations Polska.

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego.

• Pracę w dynamicznym i nowoczesnym środowisku.