Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

  • Nazwa stanowiska
  • Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych
  • Dział
  • Wsparcie Administracyjne
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

  • Składanie zamówień, przyjmowanie faktur, rozliczanie kosztów, weryfikacja zamówień, składanie reklamacji
  • Utrzymywanie regularnych kontaktów z przedstawicielami firm zewnętrznych
  • Negocjowanie kontraktów związanych z dostawcami
  • Planowanie oraz realizacja budżetu
  • Samodzielna obsługa systemów oprogramowania i baz danych obowiązujących w organizacji (SIPASS, ECP, MP2, MICROSOFT, OFFICE< COVUS, ARIBA)

Atuty oferty

  • Zatrudnienie za pośrednictwem agencji.
  • Elastyczny system czasu pracy.
  • Samodzielność na stanowisku.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego.
  • Pracę w dynamicznym i nowoczesnym środowisku.

nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie – mile widziane studia wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Praktyczna znajomość programów komputerowych: Word, Excel, Access, Power Point
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia