Ważący

  • Nazwa stanowiska
  • Ważący
  • Dział
  • Operacje
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

• Realizacja planu wykonania ważenia surowców chemicznych do produkcji masy kosmetycznej

• Kompletowanie gotowych naważek surowców do skrzynio-palet (używanie skanerów i przenośnego radia)

• Kompletowanie i podstawianie palet z surowcami pod stacje ważenia z wyznaczonych miejsc magazynowych

Atuty oferty

• Umowę o pracę

• Atrakcyjny system premiowy i pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie)

• Pracę w systemie zmianowym (wliczając w weekendy)

• Poznanie nowych technologii produkcyjnych

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego

nasze wymagania

• Wykształcenie min. zawodowe mile widziane średnie chemiczne lub matematyczno-techniczne.

• Uprawnienia do jazdy na wózkach widłowych niskiego składowania;

• Umiejętność wykonywania obliczeń matematycznych w pamięci.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Dokładność.

• Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę.

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

• Znajomość obsługi systemu Wizard, E1, MES będzie dodatkowym atutem.