Magazynier

  • Nazwa stanowiska
  • Magazynier
  • Dział
  • Branch
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac magazynowych, w tym:  dokładanie produktów dla linii pakującej , zdejmowanie kartonów z linii transportowej, załadunki i rozładunki samochodów,  praca w systemach magazynowych (Wizard).

Atuty oferty

  • Umowę o pracę z Avon Distribution Polska na pełny etat.
  •  Atrakcyjny system premiowy i pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie).
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Poznanie procesów transportowych.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego.
  • Pracę w dynamicznym i nowoczesnym środowisku.

nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Komunikatywność.
  • Odpowiedzialność.
  • Dokładność i sumienność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Uprawnienia na wózki widłowe niskiego składowania będą doatkowym atutem.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym równoważnym