Operator Wózka Widłowego

  • Nazwa stanowiska
  • Operator Wózka Widłowego
  • Dział
  • Produkcji
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

  • Obsługa dźwigów towarowo-osobowych i wózków widłowych do transportu zbiorników, surowców i innych materiałów.
  • Kontrola planu produkcyjnego pod kątem dostarczenia na czas wyprodukowanej masy kosmetycznej do magazynu komponentów MHC.
  • Systematyczny wywóz odważonych surowców do produkcji w wyznaczone miejsca paletowe.
  • Sprawdzanie jakości wywożonych zbiorników do magazynu komponentów MHC.
  • Sprawdzanie jakości wywożonych wiaderek, beczek do działu odważania surowców.
  • Monitorowanie, segregacja oraz wystawianie odpadów produkcyjnych.
  • Kontrola stanu technicznego powierzonego sprzętu.

Atuty oferty

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dofinansowanie transportu do pracy, zniżki na produkty oraz wiele innych. P
  • racę w systemie zmianowym (również w weekendy).
  • Poznanie nowych technologii produkcyjnych.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego

nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Sumienność i dokładność.
  • Terminowość.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.