Młodszy Automatyk

  • Nazwa stanowiska
  • Młodszy Automatyk
  • Dział
  • Utrzymania Ruchu
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie czynności eksploatacyjnych i modernizacyjnych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz urządzeń i instalacji elektroenergetycznych i energetycznych
  • Obsługa i programowanie elementów układów automatyki takich jak: falowniki, regulatory, przetworniki, sterowniki programowalne PLC, serwonapędy itp.
  • Gospodarowanie częściami zamiennymi. Określanie zapotrzebowania na części zamienne układów sterujących maszyn i urządzeń.

Atuty oferty

  • Dostęp do nowych technologii czołowych producentów automatyki na świecie
  • Duży poziom samodzielności i możliwość własnego rozwoju
  • Partnerską atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Umowę o pracę oraz bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa oraz wiele innych.

nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie zawodowe techniczne o specjalności elektryk-elektronik, pożądane wykształcenie średnie techniczne.
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu instalacji elektrycznych, energetycznych, elektroniki, automatyki
  • Biegłość w czytaniu schematów elektrycznych.
  • Podstawowa umiejętność obsługi i programowania sterowników przemysłowych, regulatorów, falowników, itp
  • Znajomość podstaw konstrukcji maszyn i urządzeń oraz ich warunków technicznych
  • Uprawnienia SEP „E”, gr I i II.