Elektryk Utrzymania Ruchu

  • Nazwa stanowiska
  • Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Dział
  • Utrzymania Ruchu
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

• Prowadzenie czynności eksploatacyjnych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz urządzeń i instalacji elektrycznej,

• Naprawa i konserwacja instalacji pneumatycznych w urządzeniach produkcyjnych

• Naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych i automatycznego starowania maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz urządzeń i instalacji elektroenergetycznych i energetycznych

• Kontrola i nadzór elementów bezpieczeństwa oraz zabezpieczeń przeciwporażeniowych

• Raportowanie w systemie MP2 wykonywanych prac i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

Atuty oferty

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

• Bogaty pakiet benefitów pracowniczych: opieka medyczna, zajęcia sportowe, dofinansowanie transportu, paczki oraz zniżki na produkty

• Elastyczny system czasu pracy.

• Samodzielność na stanowisku.

nasze wymagania

• Wykształcenie zawodowe techniczne o specjalności elektryk-elektronik – pożądane wykształcenie średnie techniczne

• Praktyczna znajomość instalacji przemysłowych

• Umiejętność obsługi i programowania: regulatorów, falowników, itp.

• Biegłość w czytaniu schematów elektrycznych

• Podstawowa znajomość zagadnień mechanicznych

• Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego „E” uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych na stanowisku eksploatacji

• Uprawnienia do kierowania podnośnikiem nożycowym,

• Uprawnienia do pracy na wysokości