Automatyk

  • Nazwa stanowiska
  • Automatyk
  • Dział
  • Utrzymania Ruchu
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

• Diagnostyka, usuwanie usterek i awarii maszyn i urządzeń technologicznych

• Obsługa i programowanie elementów układów automatyki takich jak: sterowniki PLC, serwonapędy, falowniki, regulatory, przetworniki, itp.

• Modernizacje istniejących i projektowanie nowych układów automatyki oraz ich montaż

• Gospodarowanie częściami zamiennymi. Określanie zapotrzebowania na części zamienne układów sterujących maszyn i urządzeń

• Nadzór i tworzenie dokumentacji technicznej urządzeń związanej z naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń

Atuty oferty

• Dostęp do nowych technologii czołowych producentów automatyki na świecie

• Duży poziom samodzielności i możliwość własnego rozwoju

• Partnerską atmosferę pracy w zgranym zespole

• Umowę o pracę oraz bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa oraz wiele innych.

nasze wymagania

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych

• Dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, projektowania układów automatyki. Umiejętność obsługi i programowania: regulatorów, falowników, itp.

• Biegłość w czytaniu schematów elektrycznych.

• Mile widziana znajomość oprogramowania ePlan oraz AutoCAD

• Umiejętność obsługi i programowania sterowników przemysłowych

• Podstawowa znajomość języka angielskiego

• Dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn i urządzeń oraz ich warunków technicznych

• Umiejętność pracy w zespole