Analityk Finansowy

  • Nazwa stanowiska
  • Analityk Finansowy
  • Dział
  • Finanse
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin/ Warszawa

Zakres obowiązków

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Udział w zamknięciu miesiąca oraz bieżąca kontrola poprawności księgowania kosztów.
  • Analiza kosztów operacyjnych oraz odchyleń od prognoz i planów.
  • Sporządzanie i analiza raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne oraz innych Spółek Avon.
  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania wyników finansowych. Zapewnienie wsparcia finansowego partnerom biznesowym.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji procesów.

Atuty oferty

Oferujemy:

  • umowę na czas określony (około 12 miesięcy - zatrudnienie przez firmę zewnętrzną.
  • Rozwój zawodowy w obszarze Finansów Łańcucha Dostaw.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Możliwość pracy z domu lub z Warszawy do 2 dni w tygodniu (z wyłączeniem procesu zamknięcia miesiąca).

nasze wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z finansów / księgowości lub ekonomii.
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint, Access), VBA jako plus.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność, proaktywność, komunikatywność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole i działania pod presją czasu.