Koordynator Zapewnienia Jakości - Chemik

  • Nazwa stanowiska
  • Koordynator Zapewnienia Jakości - Chemik
  • Dział
  • Zapewnienia Jakości
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

GŁÓWNE ZADANIA:

• Kontrola jakości surowców, półproduktów oraz opakowań. Wykonywanie analiz, rejestrowanie wyników, przeprowadzanie korekt.

• Sprawne zatwierdzanie lub odrzucanie dostaw surowców, opakowań oraz półproduktów, zgodnie z wymogami i procedurami Avon.

• Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych dotyczących surowców, opakowań i/lub masy kosmetycznej.

• Monitorowanie procesów, zbieranie danych i ich analiza.

• Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym.

Atuty oferty

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na zastępstwo.

• Atrakcyjny system premiowy i pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty oraz wiele innych).

• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobycia cennego doświadczenia w obszarze zapewniającym jakość produkowanych wyrobów.

nasze wymagania

WYMAGANIA:

• Wykształcenie min. średnie – mile widziane wyższe kierunek chemia lub pokrewne.

• Znajomość technik laboratoryjnych HPLC, GC będzie dodatkowym atutem.

• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie procedur i instrukcji.

• Znajomość programów komputerowych Excel, PowerPoint.

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

• Umiejętność rozwiązywania problemów.

• Umiejętność analitycznego myślenia.

• Umiejętność pracy w zespole.