Chemist / Chemik ds. Rozwoju

  • Nazwa stanowiska
  • Chemist / Chemik ds. Rozwoju
  • Dział
  • Rozwoju Nowego Produktu
  • Rodzaj umowy
  • Umowa zlecenie
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

GŁÓWNE ZADANIA

  • Rozwój nowych fomulacji chemicznych wg międzynarodowych standardów.
  • Przygotowanie mas kosmetycznych do testów.
  • Prowadzenie i koordynacja testów wymaganych przy rozwoju nowego produktu.
  • Zamawianie surowców i komponentów.
  • Utrzymywanie laboratoryjnej bazy surowców
  • Koordynowanie utylizacji odpadów
  • Koordynowanie wysyłek produktów, komponentów, surowców.
  • Codzienne przygotowanie laboratorium do pracy ( przygotowanie szkła, kalibracja i serwis sprzętu pomiarowego itp.

Atuty oferty

OFERUJEMY:

  • Pracę w prężnym zespole w nowoczesnym laboratorium
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie i potężnej globalnej organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony za pośrednictwem agencji zewnętrznej
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in. ubezpieczenie na życie, karta sportowa, zniżki na produkty Avon.

nasze wymagania

WYMAGANIA:

  • Wyksztacenie chemiczne lub pokrewne – studia wyższe lub licencjat.
  • J. Angielski w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i analitycznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej.