Senior Finance Analyst/ Starszy Analityk Finansowy

  • Nazwa stanowiska
  • Senior Finance Analyst/ Starszy Analityk Finansowy
  • Dział
  • Finanse
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Koordynacja procesu budżetowania i prognozowania wyników finansowych.
  • Budowanie raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne oraz innych Spółek Avon.
  • Zapewnienie wsparcia finansowego partnerom biznesowym.
  • Analiza kosztów operacyjnych oraz odchyleń od prognoz i planów
  • Finansowa ewaluacja projektów inwestycyjnych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji procesów.

Atuty oferty

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy w obszarze Finansów Łańcucha Dostaw
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Możliwość pracy z domu do 2 dni w tygodniu

nasze wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z finansów / księgowości lub ekonomii.
  • 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji (preferowany przemysł produkcyjny).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint, Access), VBA jako plus.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność, komunikatywność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole i działania pod presją czasu Znajomość systemu klasy ERP