Elektromechanik Utrzymania Ruchu

  • Nazwa stanowiska
  • Elektromechanik Utrzymania Ruchu
  • Dział
  • Branch
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie terminowych przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym, z elementami automatyki i mechaniki,
  • Diagnoza i usuwanie awarii maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym, z elementami automatyki i mechaniki
  • Poszukiwanie możliwości podniesienia efektywności kosztowej i jakości pracy maszyn i urządzeń
  • Prowadzanie analiz w celu określenia przyczyn awarii, ich częstości, średniego kosztu naprawy, średniego czasu naprawy
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych.

Atuty oferty

  • Umowę o pracę w systemie zmianowym
  • Możliwości rozwoju umiejętności i kompetencji w ramach Matrycy Wielofunkcyjności i Wielozadaniowości w ramach stanowiska
  • Szkolenia z zakresu automatyki

nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie techniczne.
  • Wiedza z zakresu konstrukcji i działania maszyn oraz urządzeń mechanicznych, elektrycznych z elementami automatyki.
  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy przenośnikach rolkowych i taśmowych, robotach kartezjańskich
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi podnośników nożycowych
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność koncentracji.