Specjalista Utrzymania Ruchu

  • Nazwa stanowiska
  • Specjalista Utrzymania Ruchu
  • Dział
  • Utrzymania Ruchu
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garowlin

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za stan techniczny oraz prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i instalacji na terenie zakładu.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, oraz koordynacja ich pracy.
  • Diagnostyka, usuwanie usterek i awarii maszyn i urządzeń technologicznych
  • Odpowiedzialność za ciągłe podnoszenie efektywności maszyn
  • Odpowiedzialność za modernizacje i ulepszanie sprzętu produkcyjnego, wprowadzanie nowych produktów i zmian w wyposażeniu zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Odpowiedzialność za stan dokumentacji technicznej podległych urządzeń.

Atuty oferty

  • Dostęp do nowych technologii
  • Duży poziom samodzielności i możliwość własnego rozwoju
  • Partnerską atmosferę pracy w zgranym zespole

nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki: elektryczny, mechaniczny lub pokrewne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość procesów technologicznych i wiedza z zakresu konstrukcji maszyn,
  • Uprawnienia energetyczne II grupy (eksploatacja)
  • Uprawnienia elektryczne grupa I do 1kV (eksploatacja)
  • Obsługa MS Office oraz AutoCad